Aktuality a novinky ze světa financí

Abyste se u nás cítili lépe...

Chystáme pro vás zcela nový web s velmi pečlivě propracovanou strukturou.
Dáváme si velmi záležet na tom, aby procházení jednotlivých stránek bylo pro vás co nejpříjemnější.
Spuštění nového webu plánujeme hned po prázdninách, tj. do 31.5.2021.

Máte-li zájem o jakýkoli typ nebankovního úvěru z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat. Vývoj nového webu naší práci nijak neovlivnil. Naše služby byly, jsou a stále budou stejně kvalitní.

Ostatně..., proto pracujeme na úplně nových stránkách, abyste se u nás cítili co nejlépe, ještě než nám zavoláte. ;)

2021

Od roku 2021 si u nás mohou klienti sami zvolit výši splátky

Ve spolupráci s jedním z našich investorů jsme na začátku roku 2021 spustili zcela nový typ nebankovního úvěru, kde si klienti mohou sami zvolit, zda chtějí klasické (tzv. anuitní) splátky, a to s dobou splatnosti doslova na přání (max. až 30 let), nebo, zda chtějí splácet např. pouze úrok. Umíme nastavit třeba i polovinu úroků. Ovšem, pokud je přáním klienta nesplácet ani korunu a celý úvěr vrátit najednou třeba až za rok, ani toto není pro nás problém.

U tohoto typu nebankovní americké hypotéky si můžeme navíc dovolit nabídnout našim klientům bezkonkurenční úrokovou sazbu již od 6,0 %, p.a. a RPSN neuvěřitelných pouhých 6,5 %!

2021

Jako jediní dokážeme poskytnout až 80 % hodnoty nemovitosti!

Vždy se snažíme dát oproti konkurenci našim klientům něco navíc a již více než čtvrt století se nám to úspěšně daří. Od roku 2021 však můžeme našim klientům nabídnout něco, co neumí nabídnout u produktu Americká hypotéka ani banky. Ve spolupráci s jedním z našich investorů jsme na začátku roku 2021 spustili zcela nový, naprosto unikátní nebankovní bezúčelový úvěr, u ktrerého lze čerpat až 80 % zastavované nemovitosti!

Navíc s bezkonkurenčními podmínkami, a dokonce s absencí VOP! Viděli jste někdy úvěrovou smlouvu, kde by sám sebe poskytovatel pokutoval ve váš prospěch, pokud by vám včas nevyplatil peníze? Tak u nás tuto možnost máte! Smlouvu bez VOP vám nenabídne žádný jiný subjekt v ČR, a to ani z řad bank, ani subjekt nebankovní!

2018

Nebankovní úvěry pro firmy bez nutnosti zajištění úvěru nemovitostí

Od roku 2014 nabízíme nebankovní úvěry pro právnické subjekty (firmy s ručením omezeným
+ akciové společnosti) až do výše 10 000 000 Kč, a to bez nutnosti zajištění úvěru nemovitostmi! Podmínkou je kladná historie firmy a kvalitní podnikatelský záměr. Více informací »

2014

Úvěry pro rusky a vietnamsky hovořící klienty

Naše společnost se dlouhodobě zaměřuje na rusky a vietnamsky hovořící klienty, přičemž dbáme na to, aby s klienty hovořil rodilý mluvčí znalý všech, nejen obchodních specifik. Jak se liší potřeby vietnamsky hovořících klientů od těch českých, vysvětluje náš account manager, zaměřující se na stále důležitější klientelu z Vietnamu, Číny a dalších asijských zemí.
Celý článek »

2013

NOVINKA: Úvěry cizincům s krátkodobým pobytem v Česku

Výrazně zvyšujeme dostupnost našich úvěrových produktů, které byly dříve dosažitelné pouze pro cizince
s dlouhodobým nebo trvalým pobytem. I tuto bariéru se nám podařilo odstranit a o úvěr tak může bez problémů zažádat občan cizího státu, který disponuje pouze turistickým vízem.

Novinku ocení zejména občané zemí mimo EU jako Rusko, země SNS, Čína nebo Vietnam. Jejich šance na získání úvěru na bankovním trhu byly v minulosti nulové. Naše společnost nově umožňuje financovat cizincům bez trvalého nebo dlouhodobého pobytu nákup nemovitostí, nebo profinancování již zakoupené nemovitosti. Výraznou výhodou je skutečnost, že klient nepotřebuje mít příjem na území ČR
a při schvalování úvěru jsou akceptovány příjmy ze zahraničí.

I nadále se budeme snažit o minimalizaci administrativní zátěže a co nejrychlejší vyřízení úvěrového případu. Tomu výrazně napomáhá nejen mnohaletá zkušenost s financováním potřeb cizinců, ale také obchodní tým plynně hovořící anglicky, slovensky rusky a vietnamsky. Samozřejmostí je možnost využít překladatelských služeb v případě, že klient hovoří jiným jazykem.

2013

Vaše podněty

Jakých změn chcete v oblasti úvěrových produktů letos dosáhnout?

Naším prvořadým cílem je zjednodušit a zpřístupnit naše úvěry širšímu okruhu zájemců a tím ještě více posílit jejich konkurenceschopnost na trhu. Nadále se budeme soustředit především na úvěry zajištěné nemovitostí, nikoli na drobné poskytování úvěrů. Nabídku nezajištěných spotřebitelských úvěrů můžeme vyloučit. Samozřejmou součástí naší práce je také zpracovávat podněty od našich zprostředkovatelů, obchodních partnerů a klientů. Na základě poptávky resp. potřeb a finančních možností žadatelů o úvěr, jsme ve spolupráci s jedním z našich investorů snížili úrokovou sazbu až na neuvěřitelných 6 % p.a.!
Vždy bude samozřejmě záležet na bonitě předmětu ručení, tzn. kvalita zastavované nemovitosti, její stav, lokalita, apod.

Když hovoříte o podnětech, co dalšího si obchodní zprostředkovatelé přejí změnit?

Podnětů je mnoho a jsme za ně rádi. Sahají od zjednodušení administrativy (vyřešeno již v roce 2004)
přes žádosti o to, abychom poskytovali úvěry i oproti zástavě méně atraktivních nemovitostí až po poptávku po spotřebitelských úvěrech. Zabýváme se všemi podněty, ale samozřejmě zdaleka ne všechny můžeme uvést do praxe. Například s poskytováním nezajištěných úvěrů nepočítáme.

Plánujete zvýšení maximální hranice úvěru?

Ano, s jedním z našich investorů připravujeme zvýšení maximálního úvěrového rámce na cca 120 milionů korun. Předpokládáme, že tato informace je zajímavá především pro střední developery a další větší podnikatele, kteří navýšení úvěrového rámce přes 100 milionů korun požadovali. Zde se samozřejmě jedná spíše o individuální případy, většině klientů plně postačují současné možnosti financování.

Dokážete pomoci cizincům?

Na rozdíl od bank zůstáváme otevřeni nejen zahraničním zájemcům, ale také podnikatelům
s optimalizovaným daňovým přiznáním a klientům se záznamem v registru dlužníků.
Stejně tak se nebráníme poskytnout úvěr začínající společnosti.

2013

Lidé chtějí bydlet

Díky dobrému stavu úvěrového portfolia není nutné půjčky jakkoli omezovat. Naopak pružně reagujeme
na rostoucí poptávku po úvěrech na bydlení ze strany fyzických osob.

Z podnikatelského sektoru, úvěry využívají střední a malí developeři, kteří preferují flexibilnější financování, než jsou schopny nabídnout banky. Úvěry od naší společnosti také stále častěji využívají podnikatelé, kteří upravují svou daňovou zátěž prostřednictvím daňových optimalizací a bance tak nejsou schopni prokázat dostatečně vysokou úroveň zisku.

Zájem o (před)developerské úvěry s nastupující sezónou výrazně roste

S rozbíhající se stavební sezonou prudce stoupá zájem o předdeveloperské a developerské úvěry. Značnou výhodou je, že úvěr lze získat v každé fázi projektu. Pozemky lze financovat od stavu stabilizace územním plánem rozvoje. Samotný projekt pak i v případě, kdy developer potřebuje úvěr refinancovat. Dostupnost úvěrů výrazně zvyšuje nulový požadavek na předprodeje a úroková sazba od 6,0 % ročně. Doba splatnosti úvěru je 1 až 5 let, přičemž výše úvěru je až do 80 % tržní ceny nemovitosti. Úvěr lze poskytnout od pěti
do sta milionů korun, přičemž do bonity klienta je možné zahrnout budoucí příjmy z podnikání souvisejícího s daným záměrem. Kromě příznivých podmínek nesrovnatelných s bankami, které vnímají developerské projekty stále jako rizikové, je značnou výhodou také rychlost poskytnutí úvěru. V nekomplikovaných případech lze úvěr čerpat už za dva až tři týdny od kompletního dodání podkladů.

Další výhodou námi nabízeného úvěru je, že na rozdíl od bankovních developerských úvěrů není nezbytné celou čerpanou částku vázat na konkrétní činnosti nebo dodavatele. To developerovi nejen rozvazuje ruce
v podnikání, ale také snižuje administrativní náklady spojené s vykazováním každé jednotlivé dodavatelské práce.

2013

Zahraniční klientela

Zahraniční klienti požadují minimální administrativní zátěž. Vše musí být vyřešeno nejlépe při první osobní schůzce.

Dle našich zkušeností zahraniční klienti využívají úvěry k financování nákupu nemovitosti v České republice a k rozvoji podnikatelských aktivit.

Pečujete o rusky hovořící klienty. Jedná se převážně o klientelu ze samotného Ruska
nebo i z dalších zemí?

V minulosti jednoznačně převažovala ruská klientela, v současnosti stále roste poptávka klientů
z Azerbajdžánu a Kazachstánu. V menší míře roste poptávka také z dalších zemí, kde je ruština rozšířeným jazykem.

Mezi rusky hovořící klientelou jistě existuje množství rozdílů. Existují nějaké hlavní směry?

Existují dvě významné skupiny. Tu první tvoří klienti z rusky hovořící komunity, kteří v Česku žijí dlouhodobě. Nejčastěji mají zájem o podnikatelské úvěry a ručí nemovitostmi, které už mají ve svém vlastnictví. Druhou skupinou jsou klienti žijící v zahraničí, kteří si chtějí v Česku pořídit rezidenční nemovitost. Ti mají zájem
o klasické hypotéky, které poskytujeme také cizincům. V obou případech je maximální výše úvěru 100 milionů korun. Vyšší částky si však půjčují spíše klienti, kteří už v ČR podnikají. Cizinci, kteří si pořizují bydlení, čerpají ve většině případů hypotéky do 10 milionů korun.

V jakých oblastech rusky hovořící občané nejčastěji pořizují nemovitosti?

Velmi oblíbená je Praha. Zde klienti pořizují téměř výhradně nové byty a domy postavené ve velkých developerských projektech. O starší byty je zájem prakticky nulový. Zejména klienti žijící v zahraničí
si chtějí pořídit hotový byt, ne se zatěžovat rekonstrukcí. Kromě Prahy je tradičně velký zájem o Karlovy Vary a v posledních dvou letech také o Mariánské Lázně.

Jak dalece se Vaše společnost zajímá o účel úvěru?

To významně záleží na výši poskytnuté částky. Pokud se jedná o úvěr v řádu milionů korun, není účel třeba dokládat. V případě vyšších částek samozřejmě chceme vědět, jakým způsobem klient prostředky využije. Není důležité, jestli klient plánuje investovat prostředky v Česku nebo podpořit své aktivity ve třetí zemi.

Jaké podmínky by měl klient pro získání úvěru splnit?

V prvé řadě je nezbytná zástava v podobě nemovitosti. Ideální je, pokud není nemovitost zatížena dalším břemenem. Pokud má klient o úvěr zájem, není nic jednoduššího než si zažádat o nezávazné posouzení úvěru. To trvá jeden až dva dny a následně je dohodnut další postup. Zejména klienti žijící trvale v zahraničí se nechávají zastupovat zprostředkovatelem, který zajišťuje celý proces. Přítomnost samotného klienta je pak nezbytná pouze při podpisu smlouvy o poskytnutí úvěru.

Čerpají cizinci úvěr spíše jako fyzické nebo právnické osoby?

Možné jsou obě varianty. Zejména klienti bez trvalého pobytu v Česku si zakládají společnosti s ručením omezeným. Důvodem je, že celý proces čerpání může být tímto způsobem zjednodušen. Založení takovéto společnosti dokážeme také zprostředkovat.

Jaké úrokové sazby lze dosáhnout? Jsou klienti trvale žijící v zahraničí znevýhodněni například vůči českým klientům?

Sazba úvěru se pohybuje od 6,0 % p.a. Není důležité, jestli je klient fyzická osoba, cizinec, Čech nebo právnická osoba. Hodnocena je míra rizika a samozřejmě další podmínky úvěru. Mezi ně patří výše částky nebo podmínky předčasného splacení. Vždy se snažíme najít způsob jak klientovi vyhovět. Samozřejmě pokud poskytnutí úvěru nepřesahuje přijatelnou míru rizika.

Je mezi českou a zahraniční klientelou nějaký zásadní rozdíl v oblasti nároků na služby?

Nejvýraznější rozdíl je u klientů, kteří trvale žijí v zahraničí. Nemají možnost řešit náležitosti úvěru osobně. Požadují rychlé jednání, které na ně bude klást minimální nároky a vše kromě podpisu smlouvy zajistí zprostředkovatel. Velmi oceňují, že po kompletním dodání podkladů trvá vyřízení úvěru a čerpání prostředků průměrně 2-3 týdny. Jsme si vědomi toho, že každá návštěva pobočky znamená pro cizince vícedenní cestu. U takovýchto klientů není prostor pro zbytečnou administrativu, vše potřebné je třeba zvládnout
při jediné návštěvě pobočky.

2013

Americké hypotéky – rychlý zdroj peněz na rozjezd podnikání

Americké hypotéky loni rostly nejrychleji ze všech námi nabízených úvěrových produktů a dle předpokladu o ně bude mimořádný zájem i v letošním roce.

Pro koho jsou americké hypotéky určeny?

Americké hypotéky, které má v portfoliu naše společnost, jsou na trhu unikátní a je to vidět i na klientech, kteří o ně projevují zájem. Ty lze rozdělit na dvě skupiny. První jsou malí začínající podnikatelé, zejména živnostníci, kteří chtějí růst. Získané prostředky využijí na rozšíření svého podnikání. Druhou skupinou jsou podnikatelé, kteří už vytvořili, často velmi značný majetek a potřebují rychlou hotovost za rozumný úrok.

V čem je námi nabízená americká hypotéka tak unikátní? Na trhu je řada podobných produktů.

Jedinečnost spočívá v bezúčelovém úvěrovém rámci až do výše 100 milionů korun, čerpanému oproti zástavě v podobě nemovitosti. Druhou výhodou je, že je poskytována bezúčelově. Samozřejmě se na účel dotážeme, nicméně peníze přicházejí klientovi na účet. To v praxi znamená, že pokud prostředky využije například k rozjezdu nebo rozšíření svého podnikání, nejsou peníze vázány na konkrétní podnikatelský záměr. Druhou klíčovou výhodou je, že úvěr lze splácet až 20 let.

Zdá se, že americká hypotéka je ideální pro zajištění investičního financování nebo ke konsolidaci závazků.

Zásadní rozdíl je, že americká hypotéka je poskytnuta fyzické osobě, která ručí svojí nemovitostí. Ideální je, když je nemovitost rezidenčního charakteru a bez dalších závazků. Jestli se klient rozhodne využít prostředků v podnikání už je na něm. Pokud je však na nemovitosti zástavní právo, exekuce nebo jiné břemeno, může klient čerpat například investiční, provozní nebo konsolidační úvěr. Naopak pokud chce klient zpětně profinancovat kupní cenu nemovitosti, je americká hypotéka tím pravým řešením.

Je tento typ úvěru vhodný pro spekulativní nákupy nemovitostí, například v dražbách?

Vyplatí se pro každého, kdo může zastavit nemovitost s vyšší hodnotou, než jakou plánuje pořídit. Posouzení žádosti o úvěr poskytujeme do 24 hodin a za dva týdny od kompletního doručení podkladů lze úvěr čerpat. Lze si také předschválit úvěrový rámec, kdy peníze čekají připravené, až je klient bude potřebovat. V tomto případě je čerpání možné během několika málo dní.

Zdá se, že tento úvěr pro fyzické osoby hojně využívají podnikatelé. V čem spočívá výhoda americké hypotéky ve srovnání s podnikatelskými úvěry?

Zásadní výhodou oproti podnikatelským úvěrům je, že riziko je z velké části posuzováno ve vztahu k ručené nemovitosti. Pokud se nejedná o jediný příjem, nejsou potřeba finanční analýzy podnikání, svázání prostředků s konkrétním účelem a další složitá a mnohdy nepříjemná administrativa.

Omezování úvěrů neplánujeme

Žádný z našich investorů omezování úvěrů neplánuje. Naopak, cílem je využít neochoty ze strany bank
k získání dalších klientů, kteří po zpřísnění podmínek na bankovní financování nedosáhnou. Zájem očekáváme zejména od menších a středních developerů, kteří už v minulosti na kvóty ze strany bank narazili. Letošní předpokládané ochlazení úvěrového trhu chápeme jako příležitost, která může výrazně pomoci rozšířit pole působnosti naší společnosti.

Jsme si jisti, že zájem o úvěry poroste i letos, kdy se naplno projeví už avizovaná neochota bank půjčovat. Příčinou je zpřísnění evropské bankovní regulace, která dopadne na české banky a zejména jejich zahraniční matky.

2012

Amerických hypoték strmě přibývá

Největší objem úvěrů využili podnikatelé na investiční úvěry. Financovali rozšíření svého podnikání, nebo přechod k modernějším technologiím. Financování od naší společnosti využila také řada developerů, kteří prostředky nejčastěji čerpali k zahájení svých projektů. Refinancování už běžící výstavby bylo méně časté. Třetí nejsilnější skupinu tvořily americké hypotéky poskytnuté fyzickým osobám. Růst amerických hypoték předpokládáme i letos. Jedná se o nejsnazší způsob, jak rychle získat značné prostředky při zachování přiměřené úrokové sazby. Mimořádnou konkurenční výhodou americké hypotéky např. od Double Information je, že umožňuje bezúčelové čerpání až do výše 100 milionů korun.

2012

Developerské financování

K jakému účelu developeři úvěry využívají?

Nejčastěji poskytujeme tento finanční produkt na výstavbu inženýrských sítí, výstavbu solitérních i řadových rodinných domů, případně bytových domů. V poslední době vyřizujeme čím dál více žádostí o úvěr na výše uvedené účely v rámci refinancování bankovních úvěrů.

Různá bývá fáze projektu, kdy klient požádá o úvěr. Někteří žádají o financování projektu od samotného počátku, jiní potřebují po vyčerpání vlastních zdrojů financovat jeho dokončení. Řada klientů se na nás obrací také v případě problémů se stávajícím financujícím ústavem. Jedná-li se o životaschopný projekt, vycházíme klientům vstříc. Námi financovaný developerský záměr musí mít v porovnání s těmi ostatními vždy nějakou konkurenční výhodu, financování výstavby neprodejných nemovitostí se chceme vyvarovat. Každá žádost je odlišná, proto je nezbytný individuální přístup.

Mohou úvěr získat i začínající podnikatelé?

Určitě mohou. Důležitou roli zde hraje zkušenost samotného klienta, případně někoho z jeho týmu
s developerským segmentem. Financování začínajících podnikatelů je jednou z našich velkých výhod, nicméně bez kvalitního nemovitostního zajištění to ani u nás nejde. Pokud tedy začínající podnikatel předloží reálný podnikatelský záměr a může ručit bonitní nemovitostí, rádi mu se startem podnikání pomůžeme.

Ve kterých regionech je nejsilnější poptávka?

Financujeme kvalitní projekty po celé České republice, nejvýraznější poptávku zaznamenáváme v Praze
a středních Čechách. Stoupá také podíl financování v Brně a okolí nebo jiných krajských městech, tento trend je patrný zejména v letošním roce. Obecně jsme však otevřeni financování kvalitních projektů bez ohledu na jejich umístění.

Zaznamenali jste v souvislosti s očekávaným zvýšením DPH, které se projeví i ve stavebnictví, zvýšený zájem o financování developerských projektů?

Chystané zvýšení DPH společně s nízkými úrokovými sazbami pomohlo rozhýbat poněkud stagnující poptávku lidí po vlastním bydlení. Hlavní nápor zájemců o nové bydlení nastal ve druhém pololetí tohoto roku. Zájemci o nové bydlení se začali obávat, že vzrostou ceny nemovitostí a urychleně se rozhodovali
o nákupu. Na oživení reagují developeři, kteří se snaží projekty rychle dokončovat a výrazněji poptávají úvěry. Požadují rychlé a dostupné financování, které dokáže pokrýt náklady spojené s dokončením projektu. Developerské úvěry od nás vycházejí vstříc úrokovou sazbou od 8,2 % ročně
a vyřízením během 14 dnů od dodání kompletních podkladů.

Sledujete v letošním roce zvýšený zájem i o jiné produkty?

Ano, dalšími oblíbenými produkty nabízené naší společností jsou Investiční úvěr a Americká hypotéka. Pro všechny naše úvěry platí, že poskytujeme financování až do výše 100 milionů korun i těm, kteří mají krátkou podnikatelskou historii, optimalizují svá daňová přiznání, a dokonce ani záznam v registru dlužníků nemusí pro žadatele znamenat zamítnutí úvěru.

2011

Investiční financování

Výsledky úvěrového financování za první pololetí 2011 ukázaly, že více než polovina úvěrů byla poskytnuta na investiční financování. Dostatek finančních prostředků je pro rozjezd podnikatelských aktivit základ. Investiční úvěry jsou užitečné v situaci, kdy je třeba rychle financovat rozvoj společnosti, například nákupem podhodnocených aktiv na trhu či akvizicí konkurenční firmy.

Dalším účelem může být pořízení technologií nebo možnost změny majetkových poměrů, jako např. vyplacení společníků. Investiční úvěr naší společnosti navíc umožňuje až 20% čerpání bez účelu
a akceptuje začínající podnikatele. U investičního úvěru je možné do bonity klienta zahrnout budoucí příjmy z podnikání souvisejícího s daným záměrem. Úvěr lze načerpat během pouhých dvou týdnů od zaslání kompletních podkladů k posouzení úvěru, proto mohou investiční úvěry nabízené naší společností posloužit také k nákupu nemovitostí v dražbách.

Úvěry nabízíme s nebankovními podmínkami za bankovní úroky, a to již od 6,0 % ročně.
Podmínkou je ručení nemovitostí v České nebo Slovenské republice.

2011

Americká hypotéka v čele úvěrového pelotonu

V prvním čtvrtletí 2011 byla nejžádanějším úvěrovým produktem naší společnosti Americká hypotéka. Jedná se o celorepublikový trend, neúčelový úvěr již dlouhodobě vede na žebříčku popularity.
O námi nabízené nebankovní úvěry projevili zájem především podnikatelé. Americké hypotéky zajišťujeme
ve výši již od 100 tisíc, a to až do 100 milionů Kč, s roční úrokovou sazbou již od 6,0 % p.a. a se splatností
1 rok až 20 let. Podmínkou je ručení nemovitostí.

Oblibu produktu zvyšuje možnost individuálního splátkového plánu, rychlé vyřízení úvěru i akceptace zápisů v registrech dlužníků. Navíc u nás nemusí žadatelé o úvěr dokladovat své příjmy. O úvěr, který je cenově srovnatelný s bankovní nabídkou, mohou zažádat i cizí státní příslušníci nebo začínající podnikatelé.
Pokud je k Vám banka málo vstřícná, obraťte se na nás. Přizpůsobíme Vám úvěr na míru!
Podrobné informace o našich produktech získáte také na www.nebankovni.cz.

2011

Staňte se zprostředkovatelem

Jestliže máte větší množství kontaktů nebo předpokládáte dlouhodobější spolupráci, rozšiřte svůj podnikatelský záměr a staňte se naším zprostředkovatelem! Využívejte výhod provizního systému opakovaně, nabízíme Vám finančně zajímavou a časově ne příliš náročnou spolupráci.
Vaši výraznější podporu ohodnotíme vyšší provizí.

Provize za pouhý tip

Máte-li financování svých aktivit zajištěno, ale víte o někom, kdo by naše služby mohl využít, doporučte nás! Stačí pouze poslat vhodný tip v podobě kontaktu na konkrétní osobu, o které víte, že by mohla využít našich služeb. Pokud se podaří obchod zrealizovat, můžete očekávat zajímavou finanční odměnu stanovenou dle typu a výše poskytnutého úvěru. Odměna je přitom poskytována jen za Vaše doporučení, veškerý administrativní proces spojený s uzavřením úvěrové smlouvy je už na nás.
V případě zájmu najdete více informací na stránce Spolupráce.

Banka Vám nepůjčila? S námi na úvěr dosáhnete!

Potřebujete finanční prostředky na rozvoj svého podnikání? Pak je nebankovní podnikatelský úvěr rychlým
a dostupným řešením.

Úvěrové produkty s úrokovou sazbou už od 6,0 % ročně jsou klienty vyhledávány především pro realizaci investičních záměrů - například developerských projektů bez předprodejů. Z nich je možné financovat výstavbu nebo refinancovat už poskytnutý úvěr v případě, že banka odmítne prodloužit jeho splatnost.

Rostoucí zájem je také o provozní nebo krátkodobé úvěry na spekulativní nákup nemovitostí.
Zejména pro tyto nákupy je pak velkou výhodou, že během splácení úvěru lze měnit zástavu
v podobě nemovitosti
. Úvěry jsou poskytovány ve výši 100 tisíc až 100 milionů korun a s dobou splatnosti
od 1 roku až do 20 let. Čerpání je možné buď jednorázové, nebo postupné a splátkový kalendář lze nastavit zcela individuálně.

Podmínkou k poskytnutí všech úvěrů je ručení nemovitostí.

 

PARAMETRY NAŠICH ÚVĚRŮ

  • výše úvěru 100 000 Kč až 50 000 000 Kč
  • úroková sazba od 6,0 % p.a.
  • výše úvěru až do výše 80 % tržní ceny nemovitosti
  • čerpání jednorázové i postupné
  • splatnost 1 – 20 let
  • možnost individuálního splátkového kalendáře
  • bez náhledu do bankovního registru
  • není nutné vždy dokládat DP
  • žádné poplatky předem!

2011


PARAMETRY NAŠICH ÚVĚRŮ

► výše úvěru 100 tis - 50 mil
► úrok od 6,0 % p.a.
► až 80% LTV
► splatnost 1 – 20 let
► bez náhledu do registrů
► není nutné dokládat DP
► žádné poplatky předem!

 

TIP

Potřebujete částku do 7 000 000 Kč?

Chcete půjčku zdarma, bez poplatků?

Nebankovní půjčka zajištěná nemovitostí bez nahlížení do registrů
a bez placení jakýchkoli poplatků.
Žádat lze až o 80% tržní ceny nemovitosti, splátky si můžete rozložit třeba až na 20 let.
Úrok p.a. (nikoli p.m., jako u některých poskytovatelů nebankovních půjček),
a to od 6 % p.a.

Odhad nemovitosti se předem neplatí.

Vyřízení této půjčky je zdarma.

www.nebankovni.cz

(Jedná se pouze o tip na prověřenou firmu. Tento typ nebankovní půjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme. V případě zájmu najdete více na uvedených stránkách).

 

Máte na Vaší nemovitosti exekuci?

Další tip na seriózní úvěr, který můžeme od uvedené společnosti vřele doporučit.

Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům
či byt? Už vám exekutor vyhrožuje dražbou vaší nemovitosti?
Nabídka vyplacení exekuce či exekucí,
a to až do 80% hodnoty nemovitosti!

Nečekejte, že to "nějak" dopadne!

Více informací najdete na stránce: půjčka na exekuci