Ve vietnamské komunitě jsme získali důvěru

Naše společnost se dlouhodobě zaměřuje na rusky a vietnamsky hovořící klienty, přičemž dbáme na to, aby s klienty hovořil rodilý mluvčí znalý všech, nejen obchodních specifik. Jak se liší potřeby vietnamsky hovořících klientů od těch českých, vysvětluje náš account manager, zaměřující se na stále důležitější klientelu z Vietnamu, Číny a dalších asijských zemí.

Existují nějaké rozdíly mezi typickým českým a vietnamským klientem?

Vietnamská komunita je do jisté míry odlišná. Důležité je, že Vietnamci u služeb, zejména u bankovních, hodně dbají na osobní doporučení a samozřejmě na osobní přístup. Díky početné vietnamské klientele už jsme v naší firmě v situaci, kdy se dobré reference šíří samy. To není samozřejmostí, protože komunita je poměrně uzavřená a do značné míry soběstačná. Každý vietnamský klient oceňuje, že naše firma klade důraz na to, aby s ním jednal obchodník plynně hovořící vietnamsky. To odbourává řadu jazykových bariér, a tím i zbytečných nejasností, které by pouze česky hovořící obchodník mohl přehlédnout.

Jaké produkty vietnamští klienti nejčastěji požadují?

Většinu zájemců o úvěr tvoří podnikatelé. Z nich zhruba polovina využívá prostředky na nákup materiálu, zboží nebo další činnosti přímo související s rozvojem podnikání. Druhá polovina zájemců požaduje hypotéku. Častým specifikem hypoték je, že nemovitost v sobě kombinuje bytový i nebytový prostor.
Další podnikatelé pak postupně kupují nemovitosti a do nich svoji činnost rozšiřují. Menší část klientely jsou fyzické osoby se zájmem o hypotéku na nemovitost určenou výhradně pro vlastní bydlení. U bank vietnamští klienti narážejí na nepřekonatelné překážky.

Narážejí Vietnamci při žádostech o úvěr na nějaké specifické bariéry?

Často nejsou pro banku dostatečně bonitními klienty. Důvodem je, že většina podnikatelů optimalizuje svá daňová přiznání a pak logicky nesplňují bankovní podmínky. Vzhledem k tomu, že tyto okolnosti zohledňujeme, postačí ve většině případů záruka v podobě nemovitosti a čestné přiznání o příjmech.
V takových případech je však důležité, aby klient poskytl o svých podnikatelských aktivitách dostatek informací. Klienti chápou, že vzájemná důvěra je pro úspěšnou realizaci obchodu zásadní a většinu případů tak můžeme vyřídit kladně.

Proč se tak výrazně zaměřujeme právě na vietnamskou komunitu?

Vietnamci rozhodně nejsou jedinou komunitou, které vycházíme vstříc. Nadstandardní přístup nabízíme všem klientům. Menší finanční instituce mají hledat mezery na trhu a vietnamští podnikatelé stáli dlouho
na okraji zájmu bankovních domů. Naše firma má nyní v řadě komunit vybudovanou důvěru a těšíme se dlouhodobé přízni. Velkým kladem Vietnamců je dobrá platební morálka. Jejich přístup je jednoduchý. Požadují spolehlivou službu, kdy jim vyjdeme vstříc a pochopíme jejich potřeby a oni pak vnímají svůj závazek velmi zodpovědně. Vše tak funguje podle představ obou stran a mnoho klientů si u nás bere úvěr opakovaně, případně doporučí své rodinné příslušníky a obchodní partnery.


TIP

Půjčka (nejen) na konsolidaci

Půjčka bez registrů a poplatků

Nebankovní americká hypotéka
bez nahlížení do bankovního registru
a bez placení jakýchkoli poplatků.
Žádat lze až o 80% tržní ceny nemovitosti, splátky si můžete rozložit třeba až na 20 let.
Úrok p.a. (nikoli p.m., jako u některých poskytovatelů nebankovních půjček),
a to od 6 % p.a.

Odhad nemovitosti se předem neplatí.

www.nebankovnikonsolidace.cz

(Jedná se pouze o tip na prověřenou firmu. Tento typ nebankovní půjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme. V případě zájmu najdete více na uvedených stránkách).

 

Máte na Vaší nemovitosti exekuci?

Další tip na seriózní úvěr, který můžeme od uvedené společnosti vřele doporučit.

Hrozí Vám, že přijdete o Váš dům
či byt? Už vám exekutor vyhrožuje dražbou vaší nemovitosti?
Nabídka vyplacení exekuce či exekucí,
a to až do 80% hodnoty nemovitosti!

Nečekejte, že to "nějak" dopadne!

Více informací najdete na stránce: půjčka na exekuci